Hotel OREA Hotel Voronez ubytovanie Brno - Fotogaléria !OREA Hotel Voroněž **** je umiestnený v tesnej blízkosti brnenského výstaviska v strede mesta. Kvalita ubytovania spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších hostí.

Špeciálna cenová ponuka na obdobie v cenníku.

Brno OREA Hotel Voronež :
V OREA Hoteli Voroněž ubytovanie v Brne nájdete Najväčšie kongresové centrum v regióne s najmodernejším technickým vybavením vrátane vybavenia pre video-konferencie.
Ubytovanie - 692 lôžok v 369 izbách - jednolôžkové, dvojlôžkové, suite a business suite. Vybavenie izieb - kúpeľňa, WC, sušič vlasov. Telefón s priamou voľbou. Wifi pre ubytovaných hostí zdarma. Televízne prijímače s interaktívnym systémom pre kontakt s recepciou, so satelitnými programami (vr. CNN) a Pay-TV, minibary. Izby triedy superior sú vybavené klimatizáciou a ubytovaným hosťom sú poskytované nadštandardné služby. Bezpečnosť hostí zabezpečuje vstup na magnetické karty, dverné kukátka a dymové detektory v izbách aj vo verejných priestoroch.

Užite si čarovného výhľadu na historickú panorámu mesta Brna z najvyšších poschodí hotela v izbách superior za mierny príplatok.

OREA Hotel Voronež Brno gastronómia:
Kvalitné stravovacie služby zaisťujú - Restaurant A la carte - Špičková medzinárodná kuchyňa a široká ponuka vín z najvýznamnejších vinárskych oblastí celého sveta, južnú Moravu nevynímajúc. Reštaurácia Atrium - Bohatá ponuka raňajkového menu pre ubytovaných hostí, kvalitné stravovacie služby pre účastníkov konferencií a pre skupinovú turistiku. Grill bar Gurmet - reštaurácia v susedstve hotelovej haly ponúka príjemné prostredie pre stretnutia s priateľmi a obchodnými partnermi. Ideálne podmienky pre stravovanie účastníkov významných spoločenských akcií, kongresov a konferencií pri prepojení s kongresovou halou A, B, C alebo D. Lobby bar - Ideálne miesto pre krátke stretnutie s obchodnými priateľmi a hotelovými hosťami. Výborná príležitosť ochutnať tradičné české pivo alebo vybrať si z ponuky lákavých nápojov a kokteilov v prostredí s moderným dizajnom a kútom s plazmovou TV.

OREA Hotel Voronež **** konferencie:
OREA Hotely Voronež sa nachádzajú v centre mesta a sú tak ideálnym miestom pre organizovanie kongresových a výstavných podujatí v Brne. Výhodou je aj blízkosť brnenského výstaviska. Kongresové centrum OREA Hotelu Voronež ponúka celkovú výstavnú plochu do 1 087 m2 v reprezentatívnych multifunkčných priestoroch. Parkovanie pre vystavovateľov a návštevníkov na rozsiahlom stráženom parkovisku za hotelom.
Konferenčné kapacity hotela: Kongresová hala A, B, C až 700 osôb, Konferenčná sála D až 180 osôb, 5 salónikov 10-40 osôb.

Brno OREA Hotel Voronež služby:
Sekretárske služby, informácie, vstupenky, cestovné lístky, fax, fotokópie, Internet terminál, pranie, čistenie prádla. Hotelové parkovisko, požičiavanie áut, taxi. Sauna, masáže, kaderníctvo, suveníry. Navigácia - Zo všetkých hlavných smerov sledujte smerovky hotela Voronež alebo k BVV (Veľtrhy Brno). Hotel je tiež dostupný mestskou hromadnou dopravou.

Dovolenka južná Morava ubytovanie Brno okolie:
Príroda bola k južnej Morave viac než štedrá. Stvorila krajinu pokojnú, človeku blízku a navyše nám zanechala na obdivovanie jaskynné labyrinty Moravského krasu s rozprávkovou kvapľovou výzdobou, v lesoch ukrytý kaňon rieky Dyje a oázu pokoja na jej sútoku s riekou Moravou, z úrodnej nivy nečakane sa dvíhajúce biele útesy Pálavy a mnoho ďalších krás.

Stránky sú súčasťou sprostredkovateľa hotel-ubytovani.com

Hotel Brno OREA Hotel Voronez - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Brno OREA Hotel Voronez - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Brno OREA Hotel Voronez -  kadernictvo - holičstvoHotel Brno OREA Hotel Voronez - možnosť pripojenia na internetHotel Brno OREA Hotel Voronez - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Brno OREA Hotel Voronez - hotel má reštauráciuHotel Brno OREA Hotel Voronez - hotel má vináreňHotel Brno OREA Hotel Voronez - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Brno OREA Hotel Voronez - akceptuje creditné karty VISAHotel Brno OREA Hotel Voronez - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Brno OREA Hotel Voronez - akceptuje creditné karty JCBHotel Brno OREA Hotel Voronez - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Brno OREA Hotel Voronez - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Brno OREA Hotel Voronez - Iybz sú vybavené televízoromHotel Brno OREA Hotel Voronez - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Brno OREA Hotel Voronez - Izby s vlastnou toaletouHotel Brno OREA Hotel Voronez - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel OREA Hotel Voronez ubytovanie Brno Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s

Adresa: Hotel OREA Hotel Voronez Krizkovskeho 47 Brno 60373 Czech Republic

E-mail: Hotel-Brno-Voronez-I@cz-hotel.eu